PlayPause
Slider

array(1) { [0]=> string(16) "no selected file" }

تجربه برجام نشان داد که باید از مولفه های قدرت برخوردار باشیم

جلال دهقانی فیروز ابادی استاد روابط بین الملل گفت: تجربه برجام نشان داد که باید در مذاکره با قدرت های بزرگ از مولفه های قدرت برخوردار باشیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وی با اشاره به غیر قابل پیش بینی بودن ترامپ گفت: تلاش دولت جدید امریکا این است که از سیاست های گذشته آمریکا و زمان اوباما عقب نشینی کند. ترامپ می خواست هزینه این خروج را به گردن ایران بیاندازد که ما باید اقدامات لازم را انجام دهیم.
استاد روابط بین الملل با بیان ساز و کار برجام و انتقادات ترامپ به این توافقنامه بین المللی گفت: ترامپ یک ضدیت جدی با این توافق دارد و همواره اعلام کرده که برجام، یک توافق بد است.

دهقانی فیروز آبادی گفت: یکی از ویژگی های شخصیتی ترامپ تناقض رفتاری اوست. اما این بار تعلیق تحریم ها را تمدید نخواهد کرد. شاید فرصت چند ماهه به برخی شرکت ها که با ایران تجارت دارند، بدهد.

درباره ما

تولید کننده در صنایع برودتی استان گلستان انواع یخچال(یخچال ایستاده - یخچال سوپر مارکت - یخچال خوابیده با پیشخوان - یخچال خوابیده شیشه تخت - شیشه خم - یخچال ایستاده یک ونیم و دو متری-یخچال دوقلو - ایستاده کوتاه - یخچال پرده هوا یا جلو باز)

سامانه ها

آموزش و استخدام

خدمات ما

تماس با ما

آدرس:استان گلستان،گنبدکاووس-خیابان امام خمینی(ره)-روبروی شرکت گاز
تلفن: 33339091-017
ایمیل: info96[at]electroreza.com

بالا