PlayPause
Slider

array(1) { [0]=> string(16) "no selected file" }

سال آینده به یک هدف بزرگ سیاسی امنیتی دست می یابیم

رئيس جمهوردر جمع مردم رفسنجان گفت: با ادامه برجام سال اينده ما به يك هدف بسيار بزرگ سياسي و دفاعي وامنيتي دست مي يابيم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

اقاي روحاني گفت: سالهاست خريد وفروش سلاح به ايران يا از ايران ممنوع است ولي طبق اين توافق اگر برجام را نگه داريم تحريم تسليحاتي ايران برداشته خواهد شد.
رئيس جمهور در جمع مردم رفسنجان گفت: دشمنان به ما فشار اوردند ما را بشكنند اما بايد بدانند ما دست روي دست نگذاشتيم و چشم اميد به بيرون مرزها ندوختيم بلكه چشم ما به دست پربركت ملت ايران است.

رفسنجان شهری انقلابی و پر افتخار است

رئیس جمهور گفت: کرمان و شهرستان رفسنجان همواره مردمی انقلابی داشته و برای کشور افتخار آفریده است.

آقای روحانی افزود: باعث افتخار دولت دوازدهم است که مهمان مردم عزیز استان کرمان و شهرستان انقلابی رفسنجان هستیم و مردم این شهر همواره قهرمان، فعال، پرتلاش، سختکوش، متدین و انقلابی بوده و هستند.

وی گفت: اگر بخواهم اولین خاطره ام را از مردم رفسنجان بگویم، مربوط به سال ۴۰ پیش می‌شود، پس از فوت آیت الله العظمی بروجردی در فروردین سال ۴۰ دستجات مختلفی از سراسر ایران به قم آمدند جمعیتی که شعار، سخنان و نظم آن‌ها زبانزد همه شد، مردم رفسنجان بودند.

رئیس جمهور همچنین افزود: از سال ۵۳ تا زمان پیروزی انقلاب اسلامی، هم سالی یک یا دو بار برای سخنرانی به رفسنجان می‌آمدم این شهرستان همواره جوانانی پرشور و مردم عاشق نسبت به راه و نهضت امام و اسلام داشت.

آقای روحانی گفت: کرمان عالمان بزرگی دارد، اما دو چهره شاخص آن شهید باهنر و آیت الله هاشمی رفسنجانی هستند اولی در علم و فرهنگ و دومی در مدیریت سیاسی کشور سرآمد و فوق العاده بودند.

وی افزود: از مجلس شورای اسلامی تا دوران دفاع مقدس و حضور در مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای امنیت ملی، آقای هاشمی را می‌شناختند و ایثار، فداکاری، خوش فکری، مجاهدت، سیاست مداری و واقع بینی او برای مردم جهان، منطقه و جهان زبانزد است.

رئیس جمهور گفت: هاشمی یک روشنفکر دینی بود، عالمان، فرهیختگان و بزرگان به دین، اخلاق مردم و تعالی جامعه کمک می‌کنند، اما عالم روشنفکر یک گام پیشتر شرایط جامعه را می‌بیند.

وی افزود: شهید بهشتی نیز یک عالم روشنفکر بود.

درباره ما

تولید کننده در صنایع برودتی استان گلستان انواع یخچال(یخچال ایستاده - یخچال سوپر مارکت - یخچال خوابیده با پیشخوان - یخچال خوابیده شیشه تخت - شیشه خم - یخچال ایستاده یک ونیم و دو متری-یخچال دوقلو - ایستاده کوتاه - یخچال پرده هوا یا جلو باز)

سامانه ها

آموزش و استخدام

خدمات ما

تماس با ما

آدرس:استان گلستان،گنبدکاووس-خیابان امام خمینی(ره)-روبروی شرکت گاز
تلفن: 33339091-017
ایمیل: info96[at]electroreza.com

بالا